2intently4u

Artist
Phone: 01986 541132 01986 541*** show

Tak więc, jeśli grasz w grę, w której czujesz, że będziesz miał wyraźną przewagę nad innymi graczami, wtedy twoja gra poprawi się, dając sobie silniejszą przewagę. I mniej prawdopodobne jest, że grasz w gry, w których szanse są przeciwko tobie (powinieneś wiedzieć, że jeśli znajdziesz się myśleć o tym). Jak zmienić między tymi dwoma grami. Ogranicz zasady pokera. W pokerze limitowym maksymalna kwota, którą możesz postawić i wygrać, różni się w zależności od twojej zdolności do wypłacania rake’u dyrektorowi turnieju i twojemu przeciwnikowi.

Możesz ustawić maksymalną kwotę swojej bankrollu, którą możesz postawić w tej grze, aby sprawy były uczciwe dla obu graczy. Poświęć trochę czasu, aby zastanowić się, jakie są najlepsze decyzje w obecnej sytuacji, a najlepsza decyzja jest następna. Na wszelki wypadek studiuj swoją grę na małych zakładach, ale nie wskakuj po prostu po grze na dużym stosie. To powiedziawszy, moje sugestie byłyby następujące: 1) Spróbuj mieć porozumienie na granicy przed tobą.

Po kilku rękach możesz znaleźć się w tym samym miejscu z nowym zestawem kart. Nie ma darmowych obiadów, https://wahyu-poker.com/ a nawet gdy wygrywasz obstawiając więcej niż podnosząc i twoja strategia jest sukcesem, będzie to udana noc z powodu szczęścia, a nie umiejętności. 4) Nie stawiaj całego stosu zbyt szybko. 2) Poznaj swoje granice i jak się do nich zbliżyć. Myślę, że gra w wiele rąk i posiadanie dużo pieniędzy w stole jest jedną z najgorszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie.

Poker nie jest tak interesujące, jeśli nie ma nic na stole. Jedna ostatnia myśl: zajęło mi dużo czasu, aby dowiedzieć się, jakie gry lubię i nie lubię. 3) Jeśli uważasz, że wkrótce będziesz miał więcej pieniędzy, graj bardziej konserwatywnie. Powinieneś sprawdzić tę stronę, która jest całkiem dobra i darmowa: pokerfuse.com Nie jest rzadkością, że dużo pieniędzy idzie w jedną rękę, aby ktoś złożył swój QJQK. Pamiętaj o tym, będziesz miał pewien sukces, ale nie poprawi się w ogóle, jeśli nie grasz dużo.

Kiedy możesz usiąść z akcją na żywo, musisz upewnić się, że jesteś pewny siebie przed grą. Kluczem jest poznanie przeciwnika i jakie sytuacje się zdarzają przed podjęciem działań. Nie lekceważ wartości akcji na żywo i gry w salach ćwiczeń podczas nauki. Wiedzieć, kiedy złożyć lub trzymać i wiedzieć, kiedy wskoczyć. Poznaj również swoje pieniądze, rozmiary stosów i rozmiary stosów dla dobrego gracza.

Będziesz musiał studiować historię rąk, obserwować je i zastanowić się, jaki będzie następny krok. Możesz również nauczyć się odbierać karty ze stołu bez oszukiwania, ale nie rób tego w sytuacji online. Dowiedz się, jak korzystać z oprogramowania i zrozumieć matematykę historii ręki.

Location

No properties found

Be the first to review “2intently4u”

Rating